איפה יש דירות חדשות בצפון תל אביב?

העיר תל אביב הינה אחת מהערים המרכזיות בישראל אם  לא לומר המרכזית ביותר, בה ניתן למצוא את המאכלים השווים האחרונים, מופעי התרבות המדוברים ביותר וכמובן את הנופים החופים ואת מוקדי הבילוי האטרקטיביים ביותר. בכל הנוגע לדירות בעיר המבוקשת בישראל ניתן למצוא גם כן לא מעט דירות חדשות, המתחלקות בכמה אזורים שונים בעיר, החל מאזור דרום העיר, מרכז העיר התוסס ועד לצפון המרווח והירוק ואיתן כמובן הביקוש שהולך וגואה. קצב הבנייה בעיר גם הוא תוסס כמו מרבית האזורים בעיר, לצד אזורי הבילוי אפשר למצוא בעיר וגם באזור הצפון דירות חדשות במגוון סוגים. פרויקט ששווה לבדוק בלי קשר הוא פרויקט של יוסי אברהמי בכוכב הצפון.

הדר יוסף

בשכונה הצפונית שבעיר ישנו מרווח גדול של פארקים, מרכזי מסחר ודרכי גישה מהירים אל כבישים ראשיים ואל האזורים המרכזיים בתל אביב. לצד כל אלו מתקיימים בשכונה שלושה פרויקטים חדשים כאשר הראשון שביניהם הינו פרויקט בנייה חדש לגמרי הממוקם ברחוב "מבצע קדש 52". הבניין שנבנה תחת עיצובו של האדריכל יניב פרדו והיזם "קידר מבנים", אמור לספק בקצה שכונת הדר יוסף מעל לחמישים יחידות דיור חדשות ומעוצבות בטוב טעם. הפרויקט השני המתקיים בשכונה נמצא ברחוב מינץ בנימין 8 והינו פרויקט תמ"א 38, בפרויקט הזה ניתן לרכוש דירות 4 חדרים ומעלה ביניהן גם דירות גן. על הפרויקט אמונים חברות "אקו סיטי" האחראית על רחב של פרויקטים בתחומי העיר תל אביב ובשאר הארץ. הפרויקט השלישי שבשכונת הדר יוסף הינו פרויקט פינוי ובינוי ברחוב "קהילת לודג' 50", הוא כולל כשישה בניינים חדשים ומעל למאה דירות חדשות כאשר לכל דירה מוקצה מחסן ו2 חניות.

נווה אביבים

גם בשכונת נווה אביבים באזור הצפוני של העיר תל אביב ניתן למצוא שני פרויקטים חדשים, כאשר את הראשון מבניהם ממוקם ברחוב "טאגור רבינדראנט" 2. הפרויקט הינו פרויקט פינוי ובינוי ולהכיל כ2 בניינים חדשים ומעל ל140 יחידות דיור חדשות, ביניהן דירות פנטהאוז, דירות גן ודירות 3-4-5 חדרים. ברחוב הסבוראים 7 עד 11 אמור להתקיים פרויקט פינוי ובינוי רחב, שממנו אמורים לצמוח 3 בניינים חדשים ועוד כ100 יחידות דיור. הפרויקט עודנו בשלבי תכנון ומכירה מוקדמת של הדירות נפתחה לא מזמן.