הכוח הרע עולה

אינקוויזציהבגרמניה הנאצים עולים, בארה"ב תנועות הקוראות להשמדת ישראל,  באירופה חרם ושנאת ישראל. מה קורה בעולם, מה קורה כאן?! מסתבר לאורך ההיסטוריה, כי האנטישמים הכי גדולים היו דווקא יהודים. אם נבדוק בכל תקופה מי היה בולט בשנאת  יהודים, נגלה יהודי מייד! אם זה באנקוויזיצייה ואם בשואה ואם בעלילות הדם, תמיד יהודי עומד בראש! כמובן, גם עתה  בארה"ב למשל, השונאים הכי גדולים ליהודים הם היהודים עצמם. אפילו אם נבדוק את היטלר, בטוח כי הוא, משפחתו יהודים. והסיבה מגיעה מכל ספרי הקודש: הנשמה נשברה וחלקיה התפזרו. בין החלקים נוצר שנאה ואגו. החלקים עם האגו החזק ביותר הם של היהודים ולכן השנאה ביניהם גדולה כל כך. 

מה הפתרון? חיבור, אהבת אחים, קרוב לבבות. והעולם מחכה, כי כשהיהודים יתחברו, האור יעביר דרכם את השפע לכל תושבי העולם ולכן העולם כולו! לא ניתן לתקן את האנטישמיות! אולם אם תתקנו את היהודים, תעשו מהם יהודים אמיתיים, המשתוקקים ל"ואהבת לרעך", אז האנטישמיות תיעלם והאנטישמים עצמם יהפכו ליהודים. שהרי יהודי אמיתי – זהו אינו בן ללאום כלשהו, אלא מי שמעורר את אהבת הזולת.

כתוב שאנחנו צריכים להתחבר דווקא בגלל שאנו אגואיסטים גדולים ושיש ייאוש מהחיים שלנו. אנשים לא רוצים לדעת למה ובשביל מה חיים, ואז מגיעה הקבלה המתפתחת, וגם כשאנו מתחברים מתחילים להרגיש העולם העליון, אותו צריך לגלות, עד שנרגיש שכל שיש בעולם הזה, הנקרא מדומה, נרגישו כמו מאחורי זכוכית  ואז נוכל לתקן את הזכוכית השבורה שתתייצב נכונה.

אז מה נשאר לעשות אתם שואלים? זה מאוד מאוד פשוט,  כל שנעשה זה נבקש! כן, ממש כמו ילד קטן, מבקש ומבקש ומבקש. הכח העליון מעוניין ורוצה תמיד שיבקשו ממנו וללא הפוגה, הפסקה. למעשה הכח העליון מאוד נהנה שמבקשים ממנו. ותמיד. אז רוצים לשנות את המצב היום המתנהל עם האנטישמיות. תתחילו להתחבר ולבקש עזרה. למה? כי רק הוא יכול לשנות אותנו  לתקן אותנו ואליו מגיעים מדרך החיבור. תמיד לאורך שנים זה היה סוד ההצלחה של העם היהודי ושל בני ברוך, החיבור, הכח העליון אז היה מגן על העם, אז בואו שוב בפעולה מאוד פשוטה שנלמד מחכמת הקבלה, ניישם, נגשים, ונוכל פשוט ובקלות להתחבר.