מפורסמים בחו"ל שמשתמשים בעדשות מגע

עדשות מגע נחשבות בשנים האחרונות לכלי עזר מאוד יעיל ונפוץ עבור בעיות ראיה שונות, החל מקוצר ראיה ורחוק ראיה ואפילו להחלפה של צבע העין. השימוש בעדשות המגע הפך לכלכך נפוץ שהוא נמצא בכל שכבת גיל של האוכלוסייה, החל מבני נוער, חיילים, סטודנטים ואפילו אנשי הגיל השלישי. אך בדיוק כמו ששאר האוכלוסייה מוצאת פתרון בשימוש עדשות המגע כך גם מכתיבי התרבות העכשוויים עושים את השימוש בהן. נוכל לראות שימוש רחב ומגוון בעדשות המגע כיום בקרב מפורסמים שונים, החל משימוש רפואי לבעיות ראיה שונות ועד לשימוש אופנתי כמו החלפה של צבע העין בצורה פשוטה וקלה.

עדשות צבע

את עדשות הצבע שנכנסנו אל חיינו בשנים האחרונות נוכל לראות במגוון שימושים שונים, רובן של העדשות ניתנות לשימוש כמו עדשות מגע יומיות או תקופתיות. אומן מפורסם אחד שמככב בתקופה האחרונה עם בעיות משפחתיות גירושין ואלבום חדש, הוא לא אחר מאשר הראפר, המפיק ואיש אופנה "קנייה ווסט". השימוש של קנייה בעדשות המגע נוכל לראות בעיקר בכל מה שקשור לעדשות מגע צבעוניות, בעיקר באירועי השקה ובקליפים שונים כמו "ghost town" ו  "my dark fantasy " בהם שינה את צבע עיניו לכחול בהיר או לעיני חתול ובעוד קליפים שונים שהפכו את צבע העיניים של האמן לחלק מהופעה שלו. משפיענית נוספת שגם כן עושה שימוש לא מעט בעדשות מגע וצבע היא כמובן פריס הילטון, המוכרת בעיקר דרך אילן היוחסין המפואר והעשיר שלה אך גם כמשפיענית עם לא מעט עוקבים ברחבי הרשת ועסקים מצליחים בארצות הברית ובעולם בכלל.

עדשות מגע וסכנות

כל הכנסה של גוף זר אל הגוף שלנו יכול לייצר לא מעט סיכונים ומצריכה מהמשתמשים לשמור על  כלל מאוד בסיסי, והוא לא אחר מאשר שמירה על הגינייה של העין והאזור עצמו. על כלל זה תוכלו לשמור בעזרת טיפות עיניים במידה שתחושת היובש חודרת אל העין, אך גם החלפה של עדשות המגע בזמן הינה חלק חשוב מאוד בשמירה על היגיינת העין. במידה והשימוש בעדשה נעשה מעבר לזמן המותר(מעל ל12-18 שעות) , יכולים להיווצר זיהומים שונים אשר יכולים לגרום לדלקות או במקרים קיצוניים גם לעירוון מוחלט.