3 דברים שלא ידעת על גרפולוגים

1. חוות דעת גרפולוגית יכולה לשמש כחוו"ד לבית המשפט

לעיתים גרפולוג נדרש למקרים כגון: זיוף חתימות על צוואות, זיופי צ'קים, מכתבים אנונימיים, לשם מתן חוות דעתו הוא יצטרך לבצע השוואת חתימות והשוואת כתבי יד והשוואה ביניהם.לצערנו בעולם שאנו חיים בו מקרים כאלה נשנים לא מעט וגרפולוגיה היא אחת מהדרכים להתמודד עימם.

2. מתן יעוץ מקצועי תעסוקתי ע"י גרפולוג

גרפולוג יכול לנתח את כתב היד שלך ולחשוף דברים שלא ידעת על עצמך. לעזור לך עם התלבטויות כלפי הדרך המקצועית בה בחרת או מסלול הקריירה המיוחל. מן הסתם עזרה זו תסייע גם בבחירת מסלולי הלימוד וההכשרה המקצועית המתאימה לאופי שלך. בקיצור ייעוץ תעסוקתי והכוונה בלימודים יכוליה להיעשות גם ע"י גרפולוג.גרפולוגיה - תורת כתב היד

3. בדיקה גרפולוגית לעובדים מיועדים.

גרפולוג יכול לסייע לאבחן נושאים של אמינות ויושרה בקרב עובדים עתידיים או נוכחיים. להעריך כישורים ונטיות של מועמדים לעבודה ולספק זווית נוספת של מידע על המועמדים מעבר לקורות החיים שלהם. בכך יכול גרפולוג לחסוך לא מעט מהסבל והבעיות שעלולות להיגרם מהעסקת עובד לא מתאים או בעייתי.

ישנם עוד דברים רבים שאינכם יודעים וודאי על גרפולוגיה ולכן כדאי מאוד להמשיך לגלוש באתר ולקרוא מאמרים נוספים שיחשפו בפניכם עולם חדש – את עולם הגרפולוגיה על שלל היבטיו ונדבכיו.